Galata’dan tanıyıp sevdiğimiz şehrin en renkli ve zevkli butiklerinden Selfestate, 1 Ocak’a kadar dümeni Nişantaşı’na çevirdi. Teşvikiye’de Bostan Sokak’ta Çapamarka tarafından açılan Limona Apartment’da yer alan Pop-up Store, sadece moda ve tasarım değil; müzik ve gece hayatını sevenlere yeni yıl için parti seçenekleri de sunuyor.

Bir konsept butik olmanın ötesinde farklı isimlerle işbirlikleri yapan; sergiler düzenleyen; özel partiler ve imza günlerine ev sahipliği yapan dinamik bir platform olarak işleyen Selfestate, yılbaşını Özlem Kaya’nın avangart tasarımları, Selim Baklacı’nın fütüristik parçaları ve Italian Independent’ın kadife güneş gözlükleri ile kutlamayı tercih etmiş.

Selfestate’de yılbaşı hediyesi derdinize derman olabilecek seçenekler arasında Emrah Özhan for Levi’s X Selfestate ceketleri, Ekria’nın modern takıları, Mad et Len’in zarif ev kokuları, Six Times Five’ın eğlenceli çorapları ve Tar Tar’ın şen aksesuarları var.

19 Aralık’tan 31 Aralık’a kadar her akşam 17.00-21.00 arasında düzenlenecek Pop-up Store Happy Hour’da, İstanbul’un esaslı bir DJ’i eşliğinde alışveriş ve eğlence kol kola giriyor; Pop-Up Store’un içinde yer alan barda sıcak şarap ve punch’lar yeni yıl ruhunu erken getiriyor. Ayrıca Selfestate Pop-Up Store, gruplar için özel yılbaşı partisi veya yemeği olarak da kapatılabilir.

Selfestate Pop-up Store

Bostan Sokak, 13. Limonata Apartment. Bilgi için: 0212/293 6702