Dilek Uçarlı 1

Dilek Uçarlı 2

Dilek Uçarlı 3

Dilek Uçarlı 4

Dilek, hayat dolu fotoğraflarıyla kendine has tarzı olan, severek takip ettiğimiz  bir Instagram kullanıcısı ve aynı zamanda reklam sektöründe çalışıyor. Doğa, yemek, dekorasyon sevgi ve hayat olarak tanımlayabileceğim fotoğraflarındaki çeşitlilik bende onu daha yakından tanıma isteği uyandırdı ve kendisiyle sizi tanıştırmak istedik. Dilek, fotoğraflarından şu şekilde bahsediyor:

“Fotoğraf çekmeye Instagram ile başladım diyebilirim. Öncesinde de yıllar önce aldığım Leica ile çekimler yapıyordum ama çok sık olmuyordu.
Reklamcıyım ve çok çalışıyorum.  Boş olduğum her an yurt dışı seyahatleri yapıyorum. Seyahatlerimde ilgimi çeken her anı resmetmeyi seviyorum.  Bu bir mimari cephe olabilir ya da buz pateni yapan çocuklar da.
 
 Kendimi fotoğraf çekerken ve sonrasında montajlarken serbest bırakıyorum ve çektiğim fotoğraflar üzerinde yeni denemeler yapıyorum.
Fotoğraflarımda da göreceğiniz gibi renk dünyası, perspektif ve tarz olarak farklı fotoğraflar var. Fotoğrafla ilgili her konuda keşfetmekten çok büyük keyif alıyorum.”
Dilek Instagram