Yaz yüzünü göstermeye başladıkça şehirdeki etkinlikler de artmaya başladı. Selfestate, yazın ilk etkinliğini Custom Rebels supported by BMW Motorrad işbirliğiyle cumartesi günü Galata’daki butiğinde sunuyor.

Custom Rebels, Selfestate için özel hazırladığı ‘Songs&Miles’ koleksiyonuyla rock ‘n’ roll ruhunu motosiklet aşkıyla birleştiriyor. Yalnızca 10 parçadan oluşan deri ceketlerin her biri özel olarak tasarlandı. Custom Rebels’ın el boyaması şarkı sözleri ile değer kazanan deri ceketleri, kullanıldıkça kendini gösteren, jenerasyonlar boyu bir miras olarak elden ele geçirilecek birer yaşam tarzı hazinesi.

Custom Rebels, fabrikasyon üretimin ağırlıkta olduğu ve trendlerin hızla tüketildiği bir zamanda, orijinalliğe, kaybolmaya yüz tutmuş zanaatkarlığa ve özel ürünlere odaklanan, çalışmalarını bu doğrultuda yürüten bir marka.

Bu özel koleksiyon, ülkemizde ‘tabelacı’ olarak bilinen; unutulmuş bir yöntem olan elle boyama sanatını geri getiriyor.

SELFESTATE x CUSTOM REBELS supported by BMW Motorrad, tüm deri ceket ve motosiklet tutkunlarını, zamansız klasik parçalara inananları, rock ‘n’ roll’a tapanları, özgün ve orijinal fikirlere ilgi duyanları, müziği ve yolları bir yaşam tarzı haline getirenleri ve yaşam tarzını stiline yansıtmaktan zevk alanları 10 Mayıs Cumartesi 18:00-21:00 arası Selfestate Galata’ya bekliyor. BMW Motorrad tarafından desteklenen SELFESTATE x CUSTOM REBELS koleksiyonu ile kendinizi rüzgarın ve müziğin kollarına bırakın: ENJOY THE RIDE.

Etkinlik