Bundle, özelleştirilebilir bir RSS-Haber uygulaması. Başka ülkelerin de haberlerini takip edebildiğiniz Bundle’ı, App Store’dan ücretsiz olarak indirip kendi Bundle’ınızı oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Bundle’ı telefonunuza kurduktan sonra haberleriyle ilgilendiğiniz online mecraları takibe almak. Geçen ay 30’dan fazla ülkede yayına giren, binlerce haber kaynağı ve blogu bir araya getiren Bundle, henüz çok yeni olmasına rağmen dünya çapında büyük ilgi gördü. Sanattan spora, teknolojiden gastrolojiye kadar birçok önemli ve popüler haber kaynağını derleyen Bundle’ın yeni mecralarından biri de artık Oldmagnet.

OldmagTablet

Bizi ve takip etmekten zevk aldığınız diğer haber kaynaklarını Bundle’dan izleyip, güncellemelerini anında telefonunuzda görebilirsiniz. Kısacası Bundle, birden çok kaynağı farklı yerlerden takip etmenizdense, tek yerden hepsini görmenizi sağlıyor ve ilginizi çeken başlıklara tıklayıp, bu kaynakların web sitelerine yönlenmenize yardımcı oluyor. Akıllı filtreleme uygulamasıyla ilgilendiğiniz konulara yoğunlaşıp, en çok okunan ve paylaşılan post’ları, hatta kimse tarafından ilgi görmemiş yazıları bile okuyabilirsiniz. 15, 30 ve 60 dakikalık aralıklarla güncel haberleri takip edebilir, yazılara yorum yapabilir ve siz de içerik ekleyebilirsiniz.

Bizi bu harika uygulamayla tanıştıran ve Oldmagnet‘i Bundle dergilerinden biri olarak seçen Bundle Türkiye ekibine teşekkürler!

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz:

Bundle Web Site | Bundle Facebook | Bundle Twitter