Warner Bros, Türkiye’de Bizim Ev adıyla bilinen nostaljik dizi Full House‘u günümüze uyarlamak için çalışmalara başladığını duyurdu. Bu haberin en iyi yanı, orijinal dizideki bazı oyuncuların aynı karakterleri canlandırmayı kabul etmiş olması. Daha önce de defalarca Tanner‘ın hayatımıza gireceğini duyduk; fakat bu defa gerçekten bol tuzlu patlamış mısırlarımız Bizim Ev‘i izlerken çıtırdayacak.

TV Guide‘ın haberine göre John Stamos, orijinal hikayeden türetilen bir konuyla aile maceralarında başrolde olmaya edecek. Zaten herkes yine aynı evde yaşamayacaksa, dizinin adını “Full House” yapmalarına  da gerek yok. Şimdilik bildiğimiz kadarıyla Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin ve Andrea Barber rolleri konusunda yeşil ışık veren isimler. Bob Saget ve Dave Coulier‘ın da bir şekilde projeye dahil olacağı söylenmiş. Orijinal dizinin yaratıcısı Jeff Franklin yeni versiyonunu senaryosunu yazarken, prodüktör Bob Boyett da arka planda olacak. Muhtemelen tüm meselenin altında Disney‘in Boy Meets World‘ü Girl Meets World olarak reboot etmesi yatıyor. Umarız, Full House özünü kaybetmeden yeniden seyircisiyle buluşur.

Olsen kardeşlerin projede yer alıp almayacağı henüz belli değil. Şimdilik IMDB profillerinde de o yönde bir hareketlilik görünmüyor. Onlar için Full House oyunculuğa geri dönmek adına iyi bir şans olabilirdi, fakat küçükken yaydıkları sevimli enerjiyi yetişkinliklerinde de koruyabildiklerini pek söyleyemeyiz.