Ora İkinci El 1

Ora İkinci El 2

Ora Etc 3

Ora Etc, 2013 yılında Moda’da ki yerini aldı. Sakinleri gibi Ora da kalabalıktan uzak, ara bir sokakta. Bilenlerin uğradıkları, yoldan geçenlerin camına yapışarak içeridekileri görmeye çalıştıkları, giderek renklenen bir ikinci el eşya dükkanı burası. Ama biraz daha meraklısına, malın iyisinden anlayanına hitap eden bir kalitede…

Kuşakların, renklerin, objelerin, eşyaların bir eve ait ne varsa her şeyin bir arada olduğu bir yer Ora. Kalabalık ve büyük bir aile düşünün, bütün odalarının bir odaya toplandığı bir yer Ora. Daktilodan fotoğraf makinesine, vantilatörden radyo pikap’a kadar yaşayan, unutulmayan, günlük kullanıma yönelik her şeyi bulabileceğiniz küçük bir mola yeri aynı zamanda.

Ora Etc 4

Ora’nın sahibi Osman Ayaz mekanın tek çalışanı. Kuruluş hikayesini sorduğumuzda kendini sadece ‘eski sever’ olarak tanımlıyor. Mekandaki bütün ürünleri özenle elden geçirip, revize ediyor ve kontrollerini tamamladıktan sonra satışa sunuyor. Aldığınız tüm ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz çünkü Osman Bey bu konuda çok titiz. Eskiyi yeniden kullanılabilir hale getiren Ora, eskilerle yaşamayı seven herkesin sevebileceği bir dükkan.

Caferağa Mah. Safa Sk. No: 10B Moda/ Kadıköy.
0539 910 9012

Ora Etc

Ora Facebook

Ora Instagram