Piknik İstanbul 3

Piknik İstanbul 1

Piknik istanbul 4

Piknik İstanbul 6

Ka’nın kurucusu Zeynep Kayahan ve Mitte’nin kurucu ortağı Ayça Bayrak’ın hayata geçirdiği Piknik İstanbul, size özel hazırladığı sepetleriyle, şehrin koşuşturmasından uzak ; doğaya ve sevdiklerinize yakın anlar yaratabilmenizi kolaylaştırmayı hedefliyor. Sepetleri dolduran lezzetli menülerinin amacı, lokal ve mevsimlik gıdaya dikkat çekebilmek.

Keyifli bir piknik için size düşen yalnızca,www.piknikistanbul.co adresi üzerinden geri dönüştürülebilir sepetlerden birini seçip size özel hazırlanan sepetinizi belirttiğiniz gün ve saate pick-up noktası Mitte’den teslim almak. Eğer pikniğinizi yaptıktan sonra depozitolu sepetleri pick-up noktasına geri getirirseniz para iadesi almanın yanı sıra bir de müdavim karta sahip oluyorsunuz.

Malum havalar biraz soğudu. Ama onlar sıcak içeceklerle içinizi ısıtıp doğanın tadını her mevsim çıkarabileceğiniz küçük kaçamaklar yapabileceğinize inanıyorlar. Hatta pazar günleri taze ve lezzetli malzemelerle hazırlanmış kahvaltı paketleri ve özel gün organizasyonları için kolları sıvamışlar bile.

Piknik İstanbul ekibi bu aralar çocuklu aileleri de düşündükleri şekersiz ve katkısız minik sepetlerin tarifleri üzerinde çalışıyormuş, bizden söylemesi.

Facebook

Instagram

Website

Photo credit: Düğme Film