Elvis Presley Türkiye Resmi Fan Kulübü ve Memeder, herkesi meme kanserine karşı mücadeleye destek vermek için bu akşam Jolly Joker’e davet ediyor. Elvis Presley Türkiye Fan Kulübü ve Memeder işbirliği ile Elvis Presley anısına, meme kanseriyle mücadele konserinde, Serhat Kaner Band sahne alacak.

Doğum günü olan 8 Ocak tarihinde dünyanın birçok yerinde adına konserlernen düzenlenen Elvis Presley, Rock’n Roll müziğinin kralı olarak anılmasının ve dünyanın en önemli şarkıcılarından biri olmasının yanı sıra, aynı zamanda sosyal yardımlaşma derneklerine en çok bağış yapmış olan sanatçıların başında gelmektedir. Şu an Presley’nin kendi kızı tarafından bu sosyal yardımlaşma çalışmaları halen devam ettirilmektedir. Elvis Fan Kulübü olmanın birinci şartı ise, yapılan etkinliklerle sosyal yardımlaşma ve bilim derneklerine katkıda bulunmaktır. Bu etkinliğin amacı, bir taraftan Elvis Presley’min anısını onurlandırmak, bir taraftan da meme kanseriyle mücadele konusunda insanları bilinçlendirmek ve Memeder çalışmaları için kaynak sağlamak olacak.

Elvis Presley Türkiye Resmi Fan Kulübü de, Elvis Presley’nin doğum günü etkinliğini, Presley’nin yardımsever karakterine yakışır şekilde kutlamayı amaçlamaktadır, bu nedenle de desteklemek için bu etkinlikte Memeder ile birlikte çalışmakta ve son yıllarda ülkemizde çok hızla yükselen bu hastalığa karşı savaş açmaktadır.

Memeder, son derece saygın ve konularında uzman bilim adamları, gönüllüler ve meme kanserini yenmiş survivor kadınları ile birlikte meme sağlığı konusunda toplumu kendi kendine muayene, tarama ve erken teşhisin önemi konularında bilinçlendirmek, sosyal-psikolojik destek vermek, yaşam kalitesi ve süresini uzatmak, bilimsel proje ve sosyal etkinliklerle ülke tıbbına ve insanına hizmet götürmek misyonunu taşımaktadır.

Biletix

Facebook

Twitter