Geçen hafta yepyeni bir yeme-içme oluşumu The Communeaty’nin davetlisi olarak Fratelli La Bufala’nın Levent Loft şubesinde yemekteydik. Gamze Büyükgüzel tarafından kurulan The Communeaty kimdir ve neler yapar bahsetmeden önce bunun bir parçası olduğumuz için ve birbirinden tatlı yepyeni insanlar tanışmamıza sebep olduğu için Gamze Hanım’a çok teşekkür ederiz.

Muhteşem bir özenle oluşturulmuş menüye eşlik eden güzel sohbetle elbette yediklerimiz daha bir lezzetliydi. Yeme-içme dünyasına diğer insanlardan biraz daha ilgili, sadece doymak için değil yemek tercihini mümkün olan en yüksek hazzı alabilmekten yana kullanan bir gup insan olarak The Communeaty’nin bundan sonra neler yapacağını merakla bekliyoruz.

Communeaty 2

The Communeaty’nin felsefesi, yemek yemeyi ciddiye alan ve sürekli yeni lezzetler denemeyi isteyen insanları aynı sofrada buluşturmak. İstanbul’un yeme-içme sahnesindeki gelişmeleri yakından takip eden The Communeaty, size sadece yeni yemek kültürleri ve tadlar değil ortak ilgi alanlarınızla beslenebileceğiniz sosyal bir ortam da sunuyor.

Communeaty 3

Etkinliğe özel hazırlanmış tadım mönüsü, titizlikle seçilmiş şefin ve eğitmenlerin açıklamalalarıyla sunuluyor. Örneğin Fratelli La Bufala’da pizzamızı yemeden önce yapılma ve pişirilme aşamalarına da şahit olduk. Tadım mönüsüne eşlik eden şaraplar ve sohbet tabii ki geceyi çok daha lezzetli kılmaya yetiyor da artıyor.

The Communeaty’nin hayata geçirdiği yeni projelerini ve bir sonraki etkinliğini yine yazıyor olacağız. The Communeaty’nin bir parçası olmak için siz de kayıt olabilirsiniz.

The Communeaty

The Communeaty Facebook

Video ve Fotoğraflar: Yürek Akbar