Artsxdesign, Guy Hepner ile yaptığı heyecan verici işbirliğiyle, aralarında severek takip ettiğimiz sanatçıların da bulunduğu “Clairvoyance” isimli sergiyi sanatseverlerin beğenisine sunuyor. 9 Haziran’da SOHO’da gerçekleşen açılışıyla birlikte ay boyunca devam edecek olan sergi, AXD küratörlüğünde uluslararası sanatçıları New York City’de bir araya getiriyor.

2002 yılında kurulan Guy Hepner, yükselen ve kariyerinin ortasındaki sanatçıların yanı sıra modern ve güncel ustaların da en geniş erişim kaynaklarından biri olma özelliğine sahip. Guy Hepner bugüne değin Andy Warhol, Roy Lichtenstein, Jean-Michel Basquiat, David LaChapelle, Mario Testino, Banksy, Mr Brainwash, Kaws and Damien Hirst gibi demirbaş isimlerin yapıtlarını Los Angeles, Miami ve New York City’deki galerilerinde sergiledi.

Clairvoyance’da eserleri sergilenen sanatçılar arasında Ali Elmacı, Andrea Torres Balaguer, Diddo, Lara Zankoul, Laura Makabresku, Maria Kreyn, Mark Kostabi, Monica Piloni, Ruby Anemic, Synchrodogs, Tatiane Freaitas ve Yonca Karakaş bulunuyor.

Clairvoyance, 8 Temmuz’a kadar Guy Hepner Galeri’de görülebilecek. Guy Hepner Pazartesi’den Cuma’ya 10.00-17.00 saatleri arasında ya da randevu ile ziyaret edilebilir.

Artsxdesign

Guy Hepner