CONTACT
Oldmagnet; 2013 yılı Mart ayından beri sayı ve konu telaşesi olmadan zamanın her noktasına dokunan, çekim alanına kapılacağınız birçok yeni ve farklı bilgiyi bulabileceğiniz, her yerde görmekten sıkıldığınız konu ve kişilerden uzak durmayı hedefleyen bir internet dergisi… Ağırlıklı olarak sanat, sinema, gastronomi, müzik, seyahat, röportaj, mekan ve tasarım odaklı konulara yoğunlaşan Oldmagnet; nitelikli kaynak ve keşfetme ihtiyacı duyan herkesin ilgi alanına hitap edebilecek zenginlikte içerik üretmeyi hedefliyor. Oldmagnet’i her ziyaret ettiğinizde yeni bir şey öğrenebilir, içeriğine bulunduğunuz öneri ve yazılarla katkıda bulunabilir, siz de bu yayının bir parçası olabilirsiniz. Özellikle Instagram hesabıyla ilham veren faydalı bir kaynağa dönüşen Oldmagnet, sürekli güncellediği sosyal medya hesaplarıyla da okur kitlesinin ilgisini çekebilecek konularda seçici paylaşımlar yapıyor.

İletişim formunu kullanarak bize her konuda fikir ve görüşlerinizi iletebilir, bülten gönderebilir, yazarlık için başvuruda bulunabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

OLDMAGNET

iletisim@oldmag.net

REKLAM

Reklam vermek ve bilgi almak için, iletisim@oldmag.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Koşulları

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.oldmag.net sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Oldmag.net kurucularının yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair : Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, www.oldmag.net‘in kaynak olarak belirtilmesi zorunludur. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair : www.oldmag.net sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.oldmag.net sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan www.oldmag.net sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı oldmag.net sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Copyright(c) www.oldmag.net sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan www.oldmag.net kurucularına aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.↑ Başa Dön