Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
15 Apr

Downtown Festival Berlin I İstanbul

Downtown Festival, şehri saran müzik ve sanat akımlarını eventler eşliğinde şehrin çeşitli bölgelerinde 4 gün boyunca deneyimleyebileceğiniz bir aktivite. Katılımcı sanatçılar ve elektronik müzik içerikli performanslarla long weekend tadında 4 gün bizi bekliyor. Kent kültürünün elektrnik müzikle harmanlayıp yansıtmayı hedefleyen Downtown Festival, gece ve gündüz DJ performansları ve kent kültürüne aşina sanatçılarla iç mekan dış mekan dinlemeden devam edecek. Son zamanlarda nereye gitsek de dinlesek dediğimiz grup ve sanatçıalrı ayağımıza kadar getiren Gigology’nin bu festivali düzenleme amacı, şehrin kültürel üretkenliğini arttırmak ve bunu sosyal paylaşımlarınızla destekleyerek bir parçası haline gelmenize ortam hazırlamak.

schedule copy

 

Event

Facebook

Web Site

Instagram

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply