Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
24 Nov

Pink by Prue Stent

Birkaç gün önce rengrarenk Instagram hesabından keşfettiğimiz Prue Stent, Sydney’de yaşayan 20 yaşında bir fotoğraf öğrencisi. Kendisini Instagram hesabından keşfettiğimiz Prue Stent, kadınlık ve kadın kimliği üzerine odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor. Pembe renk kullandığı işlerinde bu rengi tercih etmesinin sebebi de pembenin dişi bir renk olması. Onu mutlaka tanıyın ve takip edin.

Prue Stent 7

Prue Stent 1

Prue Stent 4

Prue Stent 2

Prue Stent 5

Prue Stent 6

Prue Stent 3

Facebook

Instagram

Tumblr

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply