Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
27 Nov

Seletti’nin Porselenleri

Hybrid - Seletti

Seletti 2

Seletti 5

Seletti 1

Romano Seletti tarafından 1964 yılında Cicognara, Mantova’da kurulan Seletti, 1972 yılından beri özellikle Çin’de olmak üzere sınırlarını Uzak Doğu’ya doğru genişletmeyi başarmış bir marka. Seramik tabaklar, bambu ev objeleri, sofra takımları gibi ürünlerin ithalatında öncü bir marka olan Seletti’nin en çok porselenlerini seviyoruz. 1988 yılından beri markanın laboratuvarı olan SELAB bünyesinde Seletti’nin yaratıcı ekibi, sürekli yeni tasarımlar üzerine çalışıyor. Bugün, tüm bu büyüme hızına rağmen bir aile şirketi olmaya devam eden marka, Cicognara di Viadana’daki 30.000 metrekarelik alanında yeni fikirler, tasarımlar ve ev için dekoratif objeler üretmeye biz de onları takip etmeye devam ediyoruz.

Seletti ürünlerini Shopigo, Lilabella ve Pomstore‘da bulabilirsiniz. 

 

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply