Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
10 Dec

Erna and Hrefna by Ariko Inaoka

Ariko Inaoka 2

Ariko Inaoka 3

Ariko Inaoka 4

Ariko Inaoka 5

Ariko Inaoka 7

Ariko Inaoka 1

Instagram’da fotoğrafları çok paylaşılan ikizleri araştırdık ve fotoğraflarını Japon fotoğrafçı Ariko Inaoka’nın çektiğini öğrendik. İzlanda’da doğup büyüyen tek yumurta ikizlerinin hayatını fotoğraflayan Japon sanatçı, onların ilk aşklarını yalanlarını ve sırlarını belgeliyor. Inaoka’nın ikizler 9 yaşındayken başladığı proje onlar 16 yaşına gelene kadar devam edecek. Şu anda 14 yaında olan ikizler, iki yıl daha Ariko Inaoka’nın kadrajında olacak.

Website

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply