Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
4 Jan

Jay Riggio Collage Art

Jay Riggio  4

Jay Riggio  5Jay Riggio 6

Jay Riggio 7

Jay Riggio  2

Jay Riggio 1

Jay Riggio  3

İlk kolajını 15 yıl önce yapan Jay Riggio, eski dergi ve kitaplardan kestiği fotoğraflarla hayat, aşk, rüyalar ve kara mizah üzerine çalışmalar yapıyor. En sık kullandığı aletler neşter, makas ve uhu. Riggio, birbiriyle alakasız bu imajları değişik bir bakış açısıyla bir araya getiriyor. İşleri şimdiye kadar New York ve Los Angeles’taki çeşitli sanat galerilerinde sergilenen sanatçı, Brooklyn’de yaşıyor.

Jay Riggio

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply