Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
29 Jan

Emoji Art by Yung Jake

Yung Jake 1

 

Yung Jake 4

Yung Jake 5

Emoji, artık resmi olarak o anki modumuzu anlatmaktan çok daha fazlasına yarıyor. Emoji.ink isimli site, emojilerle istediğinizi çizebilmeniz için geliştirilmiş. Sanatçı ve rapçi Yung Jake ise durumu biraz fazla ciddiye alıp emojileri kullanarak portreler yapmaya başlamış. Miley Cyrus, Kim Kardashian gibi ünlüleri çizen Jake’in, bu işi gerçekten ciddiye aldığını siteye girip deneme yapınca hiç kolay olmadığını görünce anlayacaksınız.

Yung Jake

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply