Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
25 Dec

Kim? Craig Green

Craig Green, 2012 yılında Central Saint Martins‘den mezun olduğundan beri şaşırtıcı kreasyonlar üretiyor. Moda çevresine kendisini ilk kez Londra Moda Haftası 2013 İlkbahar/Yaz defilesindeki koleksiyonuyla duyuran Green, alternatif tasarımlarıyla klişe işlere imza atanlardan net bir şekilde ayrılıyor. Büyük bir el emeğiyle yaptığı koleksiyonlarında kullanmayı tercih ettiği alışılmışın dışında materyaller (tahta gibi) günlük hayatta bile kullanılabilecek formlarda tasarlanmış. Özellikle geometrik desenler ve Japon kültürünün etkileri Londra merkezli sanatçının işlerinde çokça hissediliyor.

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply