Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
3 Dec

Karşınızda Gabriel Vorbon ve Mayıs Rukel’den Maygab

Maygab02 Maygab03

Maygab07 Maygab08

Maygab projesi Gabriel ve Mayıs‘ın sadece analog makine kullanarak çektiği fotoğraflardan oluşuyor. Çoğunlukla styling‘lerini de kendileri gerçekleştiren ikili, çekime göre değişebilen yardımcı ekiple çalıştıkları (saç, makyaj, tasarımcı vb.) moda/sanat odaklı bir oluşum meydana getirmişler. Bize ulaşarak, çalışmalarını ileten ikiliye sayfalarımızda yer vermek istedik. Sizin de bizim kadar Maygab‘i beğeneceğinizden şüphemiz yok.

Web Sitesi

EMEL BİLGE ÇINAR

Oldmagnet'te editör olmadan önce, üç yılını post prodüktörlük yaparak Lighthouse Visual Effects, İstanbul'da geçirdi. Projeleri neticesinde Autodesk Türkiye'nin topluluk yöneticilerinden biri olmayı başardı. İstanbul Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Los Angeles, California'da Medya ve Eğlence Yönetimi üzerine eğitim aldı. Aynı zamanda Öteki Sinema'da sinema ve dizi yazıları yazarken bir yandan bilimkurgu okumayı, oyun tasarlamayı ve durmaksızın oyun oynamayı seviyor.

1 Comment

Leave a reply