Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
1 Feb

Gramafonia’dan Solo Albüm

Gramafonia‘nın merakla beklenen solo albümü Betonarme‘yi 2014 ortalarında dinleyebileceğiz gibi gözüküyor. Daha önce Grup Ses Beats, Ventochild, Gantz gibi isimlerle çalışan Gramafonia, Betonarme‘de El Mahdy Jr. , Ventochild, Barbar Konan gibi isimlerin prodüksiyonlarına yer vermiş.

Albümden yayınlanan ilk parça, prodüksiyonu Kolonel Blip‘e ait olan ‘Psikoz’.

 

Kapak: Gürkan Şerbetçi

Parçayı indirmek için, bi tık.

NEVA ÖZCÜ

Sabancı Üniversitesi Elektronik Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra bir süre oyun programcılığı yapan Neva Özcü, şu sıralar özel bir şirkette danışmanlık yapiyor. İş hayatı dışında bütün vaktini kendi müzik blogu olan Bydlo ve çeşitli dijital magazinler icin müzik eleştirileri yazarak ve mixtape'ler yaparak geciriyor. Yakin zamanda mekanlar için freelance müzik ve etkinlik direktörlüğü yapmaya başlayan Neva, çok büyük bir hayvansever ve oyunbaz.

No Comments

Leave a reply