Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
14 Feb

Little Dragon’dan Yeni Albüm: Nabuma Rubberband

İsveçli triphop grubu Little Dragon’ın 2011’de yayınlanan son albümleri Ritual Union’ın etkisi üzerimizden kalkalı çok olmuştu ki, bizlere bu yıl yeni albüm çıkaracaklarını müjdelediler. İsmi Nabuma Rubberband olan yeni albümün Mayıs 12 gibi İngiltere’de çıkması planlanıyor. Albümün öne çıkan parçalarından, electro-soul tabanlı ‘Klapp Klapp’ ile albüm çıkana kadar bizi oyalamayı planlayan Little Dragon’ın yeni albümünü şimdiden sipariş etmek isteyenler burdan, albüm hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isteyenler şurdan buyursun.

 

NEVA ÖZCÜ

Sabancı Üniversitesi Elektronik Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra bir süre oyun programcılığı yapan Neva Özcü, şu sıralar özel bir şirkette danışmanlık yapiyor. İş hayatı dışında bütün vaktini kendi müzik blogu olan Bydlo ve çeşitli dijital magazinler icin müzik eleştirileri yazarak ve mixtape'ler yaparak geciriyor. Yakin zamanda mekanlar için freelance müzik ve etkinlik direktörlüğü yapmaya başlayan Neva, çok büyük bir hayvansever ve oyunbaz.

No Comments

Leave a reply