Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
27 Mar

Little Dragon’dan Yeni Albüm ve Canlı Konser

İsveçli sıra dışı elektronik pop grubu Little Dragon’ın uzun süredir heyecanla beklenen altıncı stüdyo albümü New Me, Same Us yayınlandı.

İsveçli grup yeni albümlerinin ilk konserini bu akşam  Türkiye saatiyle 22.00’de YouTube üzerinden bu linkle verecek.  

Her biri kendine has karakteristik özelliklere sahip 4 aykırı müzisyen Yukimi Nagano, Håkan Wirenstarnd, Fredrik Wallin ve Erik Bodin’in oluşan topluluk Ninja Tune etiketi ile yayınlanan yeni albümlerini bugüne dek yaptıkları “en iş birlikçi albüm” olarak tanımlıyor.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply