Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
25 Mar

Dünya Air Max Gününde Göster Air Max’ini!

This slideshow requires JavaScript.

Hepimizi bir süredir saran Air Max çılgınlığı ilk kez bundan 27 yıl önce başlamıştı. 27 yaşını deviren Air Max’in doğum günü, 26 Mart akşamı 19-00-22:00 saatleri arasında geçtiğimiz aylarda Galata’da açılan 290 Square Meters’da kutlanacak. Dünyanın her yerinde aynı gün gerçekleşecek olan Air Max Day etkinliğini #airmaxday hashtag’iyle evrenselleştirebilirsiniz.

Nike Air Max, ilk kez 1987 yılında Mark Parker ve Tinker Hatfield öncülüğünde piyasaya sürülüp, kırmızı beyaz modeliyle hayatlarımıza karıştı. Topk kısmındaki şeffaf bölümden gözükebilen hava kabarcıkları ile Air Max 1 spor ayakkabı tasarımında çağ atlamış oldu.

Airmax1_SP14_NSW_AIRMAXDAY_HERO_AM1_USA

Radient Red ismiyle de anılan Air Max 90 ile efsaneleşen Nike Air Max’ler, rengarenk görüntüsüyle artık bir ikon haline geldi.

Airmax90_SP14_NSW_AIRMAXDAY_HERO_AM90_USA

Sergio Lozano tarafından tasarlanan Air Max 95, neon sarısı tonları ve omurgayı andıran görüntüsüyle bugün bir klasik.

Airmax95_SP14_NSW_AIRMAXDAY_HERO_AM95_USA

Bugün dünyanın birçok yerinde farklı renk ve modelleriyle Nike Air Max tutkunu var. 26 Mart Çarşamba günü bu ayakkabılara olan sevgimizi onları giyip diğer Air Max tutkunlarıyla paylaşarak 290 SQM’de kutlayacağız.

Event

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply