Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
4 Feb

Rag&Bone’dan Hipnotik Koleksiyon Filmi

2018, artık her markanın hedef kitlesine ulaşım yolu olarak birinci dereceden videoyu tercih edeceğini net bir şekilde gördüğümüz bir yıl oluyor. Özellikle birçok moda markası yeni koleksiyonlarını mutlaka bir video ile destekliyor ve daha çok kişiye ulaşıyorlar. Bunlardan biri de bahar koleksiyonunu hipnotik bir dans filmiyle duyuran Rag&Bone.

“Why Can’t We Get Along?” isimli 6 dakikalık videoda dünyayı farklı bakış açılarından görmenin neden sıklıkla zorlaştığını gösteren görsel bir deney izliyoruz. Hipnoz etkisi yaratan videonun soundtrack’i ise Radiohead’in efsanevi ismi Thom Yorke’a ait.

Rag&Bone

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply