Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
4 Feb

Dating Deserves Better: OKCupid

Kelime anlamı olarak hepimizin aklına “Date to Fu*k”ı getiren yeni “dating” uygulaması OKCupid, “Dating Deserves Better” mottosuyla DTF’yi aklımıza gelmeyecek şekillerde kullanıyor. Tabii uygulamanın radarımıza giriş sebebi bu değil. Eğer bir Toiletpaper Magazine takipçisiyseniz ilanları görür görmez anlayacağınız üzere uygulamanın reklamlarını Toiletpaper’ın kreatif kurucuları Maurizio Cattelan ve Pierpaolo Ferrari tasarlamış. Kenzo ve Seletti gibi markalarla da çalışan ikilinin ellerinden zaten kötü bir iş çıkmasını kimse bekleyemezdi.

OKCupid

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply