Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
12 Jul

The Grand Budapest Hotel Game

Bazen izlerken “Keşke oyunu olsa da oynasak!” dediğimiz filmler vardır. New York Üniversitesi Oyun Merkezi’nden bir grup öğrenci sesimizi duymuş olacak ki, Wes Anderson’ın The Grand Budapest Hotel filminin oyununu geliştirmişler. 2 boyutlu olarak tasarlanan Maquisard isimli oyun, filmdeki mekan dekor ve karakterlerden ilham alınarak tasarlanmış. Oyunun amacı ise otelde saklanan gizli bir devlet ajanını bulmak. Bir lobi çalışanı olarak bulunduğunuz otelde insanları takip ediyor ve bir yerlerde gizlenmiş olan ajanı bulmaya çalışıyorsunuz. Oyunu indirmek için tıklayın.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply