Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
29 May

Matt Colombo’dan Mesajımız Var

[tribulant_slideshow post_id=”5928″]

Yetenek ve zevk fışkıran Matt Colombo, bu kez Los Angeles’taki Superchief Gallery’de Haziran ayında gerçekleşecek olan sergisiyle huzurlarınızda. Matt’i daha önce sizinle tanıştırmıştık ama kısa bir hatırlatma yapalım:

Matt Colombo, 30 yaşında ve Milano doğumlu. Los Angeles’ta moda ve sanat fotoğrafçılığı yapıyor. Sanatı öylesine zevkimize hitap ediyor ki okyanusları aşarak radarımıza çoktan girmeyi başardı. Tartışmaya açık işlerinde genelde soluk benizli kadınlar, yabancı uyruklu hayat kadınları, striptizcileri seksi ortamlarda, eski otellerde veya casino’larda fotoğraflamayı tercih ediyor. Ana teması aşağılanma, yozlaşma ve bozulma olan fotoğraflarını analog kamera kullanarak çekiyor.

Website

Facebook

Superchief Gallery

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply