Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
30 May

Kim? Fora Norman

Fora nORMAN 2

Fora NORMAN3

Fora Norman4

Fora Norman, 3 Ocak 1992 İzmir doğumlu. Bahçeşehir Üniversitesi 2.sınıf burslu fotoğraf ve video bölümü öğrencisi. Normalde İzmirli fakat burs aldıktan sonra okul için İstanbul’a gelmiş. İzmir’de yaşadığı dönemde belirli zamanlarda İstanbul’a gelip moda ve reklam çekimlerine katılmış. Bugüne kadar çalıştığı kişiler arasında Cihan Alpgiray ve Gökhan Ertem var. Şu an Emre Doğru‘nun yanında 2 aydır staj yapıyor. Görsel oluşum sürecinde ilgilendiği konu, nesnelerin kusursuzlugu ve bu sebeple daha çok sinematografik kareler üretmekle ilgileniyor.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply