Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
31 May

Kim? Justin Davies

Bize dünyanın öbür ucundan Melbourne‘dan ulaşan Justin, yazılı ve online basın dünyasında iz bırakmak isteyen genç bir sanatçı. Dünyanın farklı yerlerindeki sanat severlerle iletişim halinde olmayı seven Justin’in, artık okyanus aşırı hayranları da var. Sınırlarına ve kalıbına sığmayan bir sanatçı olan Justin, hiç tanımadığı insanlara ve belkide hiç gitmediği ülkelere sanatı yoluyla ulaşmanın onun için dünyalara değer olduğunu söylüyor. Fotoğraflarını analog ve dijital makine kullanarak çeken sanatçı,işlerinde çıplak vücutlar üzerinde imgelemeler yapmaya odaklanıyor.

Instagram

Flickr

Tumblr

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

1 Comment

Leave a reply