Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
8 Aug

Justin’in Rengarenk Sanatı

New01 New02

01 02 03jpg 05 06 07 08 09 10Avustralyalı sanatçı Justin Davies‘in yepyeni çalışmaları #hellooldmag ile bize ulaştı. Daha önce “Kim?” bölümümüze konuk ettiğimiz Justin’in sanatını seviyor ve onun bütün işleriyle yakından ilgileniyoruz. Çoğunlukla çıplak insan vücudunu kullanan Justin, işlerini hem dijital hem de analog süreçlerden geçerek üretiyor. Çıplaklığın uyandırabileceği tüm duyguları keşfetme peşinde olan sanatçının insan formu, renkler ve yansıtılan imgeler üzerine özel bir merakı var.

Facebook | Flickr | Instagram | Tumblr | Web Site

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply