Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
9 Aug

Beirut İstanbul’a Geliyor

 

 

Batı Avrupa ve Balkan tınılarını harmanlayan Amerikalı müzik grubu Beirut, BKM organizasyonu ile 17 Ağustos’ta Küçükçiftlik Park’ta olacak. Türkiye’de üçüncü konserini verecek olan grup, en son 2012 yılında şimdi yerinde yeller esen Kuruçeşme Arena’da konser vermişti. Çello, akordiyon, gitar, keman, bateri, tef, ukulele, saksafon ve mandolin gibi birçok müzik aletini birarada çalabilen grubun 3 Mart’ta satışa çıkan biletlerini sahne önü ve ayakta seçeneğiyle Biletix’den satın alabilirsiniz.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply