Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
25 Aug

Black Mirror Geri Dönüyor!

Ekranların en rahatsız edici ve zekice kurgulanmış dizilerinden biri olan Black Mirror, yepyeni üç bölümüyle yılbaşı için geri dönüyor. Şimdiye kadar çekilen sezonlar arasında en akıl karıştırıcı sezon olarak geri dönecek olan dizinin senaristi Chrlie Brooker, 70’li yılların korku ögelerinden ilham almış. Yeni yıl ve 70’ler temalı olacak bölümlerde yine ters köşelerden ters köşelere itileceğiz gibi duruyor. Henüz pilot bölümü yayınlanmayan dizi, her zamanki gibi sosyal medya ve teknolojiye dair bir dolu göndermeyle gelecek. Heyecanla bekliyoruz.

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply