Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
27 Aug

Better Call Saul Şubat’ta AMC’de

Better Call Saul

Breaking Bad biteli ve Emmy ödüllerine damga vuralı henüz çok olmadı, fakat AMC dizi karakterlerinden Saul Goodman‘ı yaşatmakta kararlı. Breaking Bad’in yaratıcıları Vince Gilligan ve Peter Gould tarafından gerçekleştirilen proje 2015 Şubat’ta ekranlarımızda olacak. “Nasıl Saul Goodman olunur?” sorusunu cevaplayacak olan dizide, karşılaşılan olağansütü problemlerle Saul Goodman tarzıyla başa çıkmanın kitabı yazılacak. Tüm dizi aleminin gördüğü en düzenbaz avukat olan Saul Goodman’ın yeni mecaraları hakkında, yapımcıların yaptığı kısa duyuruyu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

EMEL BİLGE ÇINAR

Oldmagnet'te editör olmadan önce, üç yılını post prodüktörlük yaparak Lighthouse Visual Effects, İstanbul'da geçirdi. Projeleri neticesinde Autodesk Türkiye'nin topluluk yöneticilerinden biri olmayı başardı. İstanbul Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Los Angeles, California'da Medya ve Eğlence Yönetimi üzerine eğitim aldı. Aynı zamanda Öteki Sinema'da sinema ve dizi yazıları yazarken bir yandan bilimkurgu okumayı, oyun tasarlamayı ve durmaksızın oyun oynamayı seviyor.

No Comments

Leave a reply