Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
29 Aug

Heidi Voet / Fruit & Vegetables (+18)

Heidi Voet Furits and Vegtables

Heidi Voet

Heidi Voet Photography

Heidi Voet fruits & Vegtables

Heidi Voet, Brüksel ve Şangay arası mekik dokuyan Belçikalı bir sanatçı. Fruit & Vegetables ismini verdiği serisiyle Huffington Post‘un da ilgisini çeken Voet, çıplak fotoğrafları meyve ve sebzelerle tamamlıyor. Çin menşeli dergilerden elde ettiği fotoğrafların alt veya üst kısmını açıkta bırakıp, geri kalan kısmına hayal gücünü kullanarak sebze meyveden bacak veya vücut yapan artist, çıplaklıkla erotizmi dengeli bir şekilde birarada kullanıyor. Tabii ki patatesten bacak ne kadar erotik olursa.. Heidi Voet’in biraz gerçeküstü biraz komik en çok ta yaratıcı işlerini sitesinden takip edebilirsiniz.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply