Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
22 Sep

Inside Out: The People’s Art Project

Sanatla ve müze gezmekle ilgisi olmayan insanların bile dikkatini çekmeyi başaran Fransız sanatçı JR’ın dünyanın birçok ülkesinden insanı kapsayan projesi Inside Out: The People’s Art Project, Paris’teki Panthèon’da sergileniyor. İnsanların siyah-beyaz portrelerinden oluşan sergi, tarihi binanın yerlerini ve kubbesini kaplıyor.Sergi, 4 Haziran’dan bu yana sergilenen sergiyi 5 Ekim’de binanın iç restorasyonu tamamlanana kadar hala görmek için vaktiniz var.

jrs-inside-out-hits-the-pantheon-in-paris-1

Panthéon

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply