Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
5 Nov

Food Porn’un Kraliçesi Stephanie Gonot

Stephanie Gonot 4

Stephanie Gonot 3

Stephanie Gonot 2

 

Stephanie Godot 9Stephanie Gonot 7 Stephanie Godot 5

Instagram’ın sevilen tag’lerinden Food Porn’un eğer bir sözlük anlamı varsa bunun karşılığı kesinlikle Stephanie Gonot olmalı. Los Angeles menşeli fotoğrafçı, çekimlerinde dekor olarak kullandığı yiyeceklerle oynuyor, şaşırtıyor ve çok seviliyor. Yiyeceklere verdiği alışılmışın dışındaki renkler ve yaratıcı kurgusuyla bir yerden sonra rutine bağlayan yemek fotoğrafçılığına yeni bir boyut kazandırıyor.

Instagram

Tumblr

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply