Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
5 Nov

Kim? Kaan Bağcı

Kaan Bağcı 5

Kaan Bağcı 1

 

Kaan Bağcı 3

Kaan Bağcı 2

Kaan Bağcı 4

Ben uzun zamandır tiyatro ve müzik ile ilgilenmiş, sınavlara girmekten korktuğu için “alaylılık” yolunda her şeyi zor yoldan halletmeye devam eden bir adamım. 3-4 yıldır illüstrasyon ile ilgileniyorum ve bu alanda çeşitli işler üretiyorum. Bu kısa süre içerisinde Mercedes Benz, Xerox, Koleksiyon, Digitalage, Publicis Modem, Posca, Kaft, Mavi Jeans, Sabitfikir, Grafik Tasarım Dergisi, Anadolujet gibi ajans, dergi ve şirketlerle çalışma fırsatı buldum. Bu işlerim dışında birkaç yıldır üzerinde çalıştığım bir seri işim var. Bu işlerimle birçok yurtiçi ve yurtdışı sergiye katıldım. İlk kişisel sergimi de geçtiğimiz Mayıs ayında açtım. Hala bu iki alanda işler üretmeye devam ediyorum.

Beni şuralardan takip edebilirsiniz.

Facebook

Behance

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply