Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
26 Dec

Kim? Ezgi Özcan

Ezgi Ozcan 1

Ezgi Ozcan 2

Ezgi Ozcan 3

 

Ezgi Ozcsn 4

1988 yılında İstanbul’da doğdum. Liseden sonra üçüncü denememde, 2008 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünü kazandım. Üniversiteye başlamam ve bitirmem biraz uzun sürdü :) 2014 yılında mezun oldum. Okul yıllarımda illüstrasyon yapmaya başladım ve çok sevdim. Yaz aylarında ailemle birlikte Ayvalık’taki atölyemiz Matruşka Tasarım için çalışıyorum. Yılın geri kalan zamanında da çalışmalarıma İstanbul’da devam ediyorum.

Facebook

Behance

Instagram

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply