Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
26 Dec

How to Be Parisian

Parizyen bir tarzınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bir de Fransız stil ikonu Croline de Maigret’in arkadaşları Anne Berest, Audrey Diwan ve Sophie Mas ile birlikte hazırladığı How to Be Parisian kitabını okuyun. Kitap moda, güzellik, cilt bakımı, parfümler ve karşı cinsle olan ilişkiye kadar birçok konuya değiniyor. Dört Fransız snob’un çizdiği her daim cool ve kusursuz imaj, kitapta da önerilerle birlikte işleniyor. Marie Antoinette, Josephine Baker, Jane Birkin gibi ikonik isimlerden ilham alınarak ortaya çıkan How to Be Parisian, eğlenceli bir kitap.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply