Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
13 Nov

Just Grow It / NIKE Sneakers

nike-sneaker-flowers-just-grow-it-mr-plant-03

nike-sneaker-flowers-just-grow-it-mr-plant-01-960x640

nike-sneaker-flowers-just-grow-it-mr-plant-06

organic-nikes-made-from-flowers-and-bark-monsieurplantflowerpowerjustgrowitcopyright2014

Nike

Mr. Plant olarak da bilinen Fransız sanatçı Christophe Guinet, Nike ayakkabıları bitkilerle dolduruyor ve kaplıyor. Ayakkabıları bir ağaç veya saksı gibi şekillendiren Guinet, canlı bitkileri tercih ediyor ve onları ayakkabılarla birleştirirken çok dikkatli davranıyor.

Nike’ın ikonikleşmiş sloganı Just Do It’i Just Grow It olarak değiştiren Parizyen sanatçı, aynı zamanda genç kitlenin dikkatini de doğa bilincine çekmeyi hedefliyor.

Facebook

Instagram

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply