Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
26 Nov

TUMBLR ALERT: Marwane Pallas

Marwane Pallas1

Marwane Pallas 3

Marwane Pallas 2

Marwane Pallas 4

Marwane Pallas, fotoğraf veya görsel sanat üzerine hiçbir eğitim almadan kendisini geliştirmiş bir yetenek. Fransız fotoğrafçı, işletme üzerine master yapsa da kafası sanattan yana çalışıyor. Portreleri kesinlikle bu dünyadan olmayan Pallas, hayal gücünün sınırını zorlayıp olmazı olduruyor. Kendini çok fazla ciddiye almayan genç sanatçının eserleri, Tumblr’ın en çok paylaşılan fotoğrafları arasına girmeyi başarmış.  Bu da “Fotoğraf ve görsel sanatın ille de eğitimini almak gerek.”diyenlere gelsin.

Tumblr

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply