Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
30 Nov

Psychedelic Fashion by Leona

Leona 1

Derinliği ve ruhu “psycehdelic urban wear ” yani şehirde giyilebilcek, psy kültürle, modayı birleştirip tekrar yeni bir tasarımla sunumundan geliyor. Pastel tonlar, birbirini tamamlayan kompozisyonlar ve desenlerin full print sunumu, koleksiyonun, ilk bakışta göze çarpan belirgin özellikleri.

Kadıköy’ de underground butiklerde, parti ve festivallerde satışa başlayan Leona, e-ticaret siteleri ve genişleyen satış alanlarıyla, hitap ettiği genç ve undergound kitleye etkisini her geçen gün yayılarak sürdürüyor. www.fırsat34.com, Nişantaşı’nda Boho Boutique ve Moda Digital Lab Boutique ‘de ürünleri bulabilirsiniz.

Didem Kurtoğlu Kimdir?

İstanbul Üniversitesi, Fransız dili ve Edebiyatı ve La Salle Academy de stilistlik okuduktan sonra, çeşitli moda, Super Shops ve Cosmopolitan gibi kadın ve alışveriş dergilerinde moda ve stil editörlüğü yaptım. Kapak ve moda çekimleri, reklam çekimleriyle geçen birkaç yılın ardından, Son bir yıldır “Leona” projesiyle aksesuar ve kıyafet yapıyorum. Aksesuarlarım tamamen el işçiliği ve kıyafetler de kendi çizimlerim ve illustrasyonlarımdan oluşuyor.

Facebook

Leona

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply