Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
6 Dec

Karl Lagerfeld’s Chanel Film: Reincarnation

Geçtiğimiz günlerde Avusturya Kalesi’nin içinde gerçekleşen Chanel Métiers D`Art Paris Salzburg defilesine Chanel PreFall koleksiyonuna Karl Lagerfeld tarafından çekilen “Reincarnation” isimli kısa film damgasını vurdu. Şovlarının hiçbir zaman sadece bir şovdan ibaret olmadığını bir kez daha gözler önüne seren Chanel, bu kez ikonik ceketiyle videoya ilham kaynağı oldu. Başrollerini Pharrell ve Cara Delevingne‘nin gerçekleştirdiği kısa filmin şarkısı da Pharrell tarafından bestelenmiş. Chanel’in hayatından bir kesit olan Reincarnation huzurlarınızda.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply