Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
7 Dec

Türkiye’deki Akıl Hastanelerinde Hayat

Türkiye’deki Akıl Hastanelerinde Hayat, gerçketen ilgi çekici ve merak uyandıran bir çalışma. Ege Kanar ve Can Dinlenmiş’in öncülüğünde gerçekleşen çekim, RUSİHAK’ın hazırlayacağı bir rapor için Manisa, Adana, Elazığ, Ankara, Samsun ve İstanbul’daki akıl hastanelerini mercek altına almış.Hastanedeki yaşam koşullarını, hastaları ve hastane çalışanlarını inceleyen bu belgesel,  yayımlanabilmek için geçtiğimiz aylarda Indiegogo‘da para toplama kampanyası başlatmıştı.

Akıl Hastaneleri 1

Akıl Hastaneleri 3

Akıl Hastaneleri 4

Akıl Hastaneleri 5

Depo Belgesel

Facebook

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply