Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
5 Jan

Erotic Illustrations by Claire Milbrath +18

Claire Milbrath 1

 

Claire Milbrath 3

Claire Milbrath 4

Claire Milbrath 5

Claire Milbrath 6

Claire Milbrath 7

Claire Milbrath 8

Claire Milbrath 9

 

Claire Milbrath, Montreal’de yaşayan bir illüstratör ve aynı zamanda The Editorial Magazine’in Yazı İşleri Müdürü. Şimdiye kadar işleri Vice, Dazen and Digital, Huffington Post ve daha birçok farklı mecrada yayınlanan Milbrath, aynı zamanda 12 yaşından beri fotoğraf çekiyor. İşlerinde kadın erkek ilişkileri, erotizm ve hayvan siluetlerine sık sık rastlayacağınız sanatçının ilginç dünyası sadece bu işlerle sınırlı değil.

Claire Milbrath

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply