Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
22 Mar

This Is What You Want, This Is What You Get

İki yıllık bir aradan sonra Men With A Plan iki parçalık yeni EP’leri ile geri döndü. Asidik dokuların balearik ritimlerle harmanlandığı atmosferiyle, günümüzün karanlık ve perküsyon odaklı club technosu ile geçmiş günlerin epik melodilerini bir araya getiren “This Is What You Want, This Is What You Get” Partapart Records‘dan çıktı. MWAP’ın uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığı EP 16 Mart tarihinde raflardaki yerini aldı. EP’yi iTunes üzerinden de satın alabilirsiniz.

Men With A Plan Facebook

Men With A Plan SoundCloud

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply