Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
19 Jul

Bron / Broen 3. Sezon

 Sonbaharda ekranlara dönecek olan Bron / Broen, arayı biraz fazla açsa da beklediğimize değeceğine şüphemiz yok. Daha önce de duyurduğumuz gibi dizinin üçüncü sezonunda, Martin Rohde karakterini canlandıran Kim Bodnia yer almayacak. Bunun sebebiyse, Bodnia’nın karakterinin gelişiminden memnun olmaması ve bu yüzden de diziden ayrılması. Bodnia’nın yaptığı son açıklamalara göre Martin karakterinin yeni bölümlerde olmayışı izleyiciye oldukça mantıklı gelecek. Saga Norén karakteri ile birlikte devam edecek olan sezon başlamadan önce ikinci sezon finalinde yaşananları hatırlayacak olursak, Martin’in hikayeye bir süre sonra dönmesi oldukça mümkün gözüküyor. Dizinin yaratıcısı Hans Rosenfeldt yeni sezonla ilgili şu açıklamalarda bulunmuş: “Saga Norén hakkında anlatacak çok fazla şeyimiz var. Şimdi izleyicileri Bron / Broen’un dünyasına katılan yeni karakterlerle tanışmaya ve gelişen yeni ilişkilere şahit olmaya davet ediyoruz. Kimsenin hayal kırıklığı yaşamayacağını garanti ediyorum.” 
Bron / Broen’in İsveç ve Danimarka’da Eylül ayında yayınlanması planlanan yeni sezonunu, heyecanla bekliyoruz.
AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply