Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
31 Jul

Art of Burning Man / TASCHEN

burning man book 1

art of burning man 3

art of burning man 4

Her yıl, 1 hafta boyunca Nevada’nın rüzgarlı Black Rock çölünde düzenlenen Burning Man festivali 65,000 kişi tarafından ziyaret ediliyor. Bilmeyenin kalmadığı Burning Man, bu günlerde Taschen yayınlarından çıkan kitabı ile gözümüze takıldı. Kitabın yazarı NK Guy, Art of Burning Man’i şu sözlerle anlatıyor:

“I’ve spent the past 16 years photographing the spectacular art of the annual Burning Man festival in the Nevada desert. And this book is the culmination of those years – 65,000 photos boiled down to a single volume representing the perfect day on the playa.” 

Kitabın ön siparişini buradan verebilirsiniz.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply