Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
26 Dec

Gucci x COMME des GARÇONS

Gucci x COMME des GARCONS 1

Gucci x COMME des GARCONS 3

Gucci x COMME des GARCONS 4

2015 bitmek üzereyken Gucci ile COMME des GARÇONS dört farklı desenli ipek şal için anlaştı. COMME des GARÇONS’un daha önce Hermès‘le yaptığı şal koleksiyonunda olduğu gibi bu koleksiyonda yine çok iyi. İlhamını Japon bahçelerinde alan  şallarda hem Japon markanın hem de İtalyan markanın logoları bir arada kullanılmış. Christmas RED Celebration projesi altında yeni yıl için satışa sunulan şallar, limitli sayıda üretildi.

Gucci

COMME des GARÇONS

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply