Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
8 Nov

Nicholas Coutts SS’17

nicholascoutts 02

nicholascoutts 07

nicholascoutts 08

nicholascoutts 06

nicholascoutts 04

South African designer Nicholas Coutts’ spring/summer 2017 lookbook was shot on the stunning coast of the Western Cape at de Kelders by photographer Luca Vincenzo and art director Gabrielle Kannemeyer.

Güney Afrikalı tasarımcı Nicholas Coutts’un 2017 İlkbahar/ Yaz koleksiyonu, Fotoğrafçı Luca Vincenzo ile Sanat Yönetmeni Gabrielle Kannemeyer imzası ile Western Cape’in de Kelders sahilinde çekildi.

Nicholas Coutts

Luca Vincenzo

Gabrielle Kannemeyer

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply